j0e

j0e
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 65% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 19 Aug 2007
80 60% Revenge of the Nerds (1984) - Rated 19 Aug 2007
84 65% Saving Private Ryan (1998) - Rated 19 Aug 2007
87 75% The Godfather: Part II (1974) - Rated 19 Aug 2007
88 80% Syriana (2005) - Rated 19 Aug 2007
90 89% Blazing Saddles (1974) - Rated 19 Aug 2007
89 84% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 19 Aug 2007
87 75% Requiem for a Dream (2000) - Rated 19 Aug 2007
90 89% Donnie Darko (2001) - Rated 19 Aug 2007
83 63% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 19 Aug 2007