Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
j7850N
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Recent Rankings
80 Love Actually (2003) - Aug 18, 2009
25 Shrek 2 (2004) - Aug 18, 2009
79 Sin City (2005) - Aug 18, 2009
85 Knocked Up (2007) - Aug 18, 2009
92 Brokeback Mountain (2005) - Aug 18, 2009
88 X2: X-Men United (2003) - Aug 18, 2009
85 The Matrix (1999) - Aug 18, 2009
78 The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009
55 Backdraft (1991) - Aug 18, 2009
90 Batman Begins (2005) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with j7850N. Why not go rank more films, then come back and check it out again?