Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ja5on
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
80 28 Days Later (2002) - Apr 18, 2010
82 First Blood (1982) - Apr 18, 2010
85 The Princess Bride (1987) - Apr 18, 2010
85 Sin City (2005) - Apr 18, 2010
72 Gangs of New York (2002) - Apr 18, 2010
67 Children of Men (2006) - Apr 18, 2010
75 American Gangster (2007) - Apr 18, 2010
75 X2: X-Men United (2003) - Apr 18, 2010
80 Dead Man (1995) - Apr 18, 2010
90 Jurassic Park (1993) - Apr 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ja5on. Why not go rank more films, then come back and check it out again?