![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jab | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |
| 66 | Walk the Line (2005) - Jan 04, 2007 |
| 75 | The Prestige (2006) - Jan 04, 2007 |
| 66 | Dreamer: Inspired by a True Story (2005) - Jan 04, 2007 |
| 20 | Enemy of the State (1998) - Jan 04, 2007 |
| 20 | Casino Royale (2006) - Jan 03, 2007 |
| 10 | Clear and Present Danger (1994) - Jan 03, 2007 |
| 66 | The Hunt for Red October (1990) - Jan 03, 2007 |
| 66 | Annapolis (2006) - Jan 03, 2007 |
| 66 | The Hudsucker Proxy (1994) - Jan 03, 2007 |
| 90 | Moscow on the Hudson (1984) - Jan 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |