![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jaball | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2006
Location: UK
|

| 89 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Fast and the Furious (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Hitch (2005) - Aug 13, 2007 |
| 84 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Kiss of the Dragon (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |