![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jac | |
![]() |
Flick Fan - 99 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2008
Location: Sun City, Ca, USA
|
|
Bio: . . .
| |
| 99 | Before Sunset (2004) - Oct 27, 2009 |
| 96 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 19, 2008 |
| 92 | Lorenzo's Oil (1992) - Sep 19, 2008 |
| 82 | Die Fälscher (2007) - Sep 06, 2008 |
| 85 | Young Frankenstein (1974) - Sep 02, 2008 |
| 20 | Flubber (1997) - Sep 02, 2008 |
| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Sep 02, 2008 |
| 69 | Sixteen Candles (1984) - Sep 02, 2008 |
| 30 | Not Another Teen Movie (2001) - Sep 02, 2008 |
| 51 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Sep 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |