![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jacekcis | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
Location: Wroc³aw, Poland
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 28, 2012 |
| 80 | My Left Foot (1989) - Jan 22, 2012 |
| 90 | The Sting (1973) - Jan 22, 2012 |
| 85 | Rosemary's Baby (1968) - Jan 15, 2012 |
| 90 | The Graduate (1967) - Jan 15, 2012 |
| 65 | Inception (2010) - Jan 15, 2012 |
| 85 | Toy Story 3 (2010) - Jan 15, 2012 |
| 70 | Terminator Salvation (2009) - Jun 12, 2009 |
| 95 | Batman (1989) - May 13, 2009 |
| 75 | The Dark Knight (2008) - May 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |