Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jackbezerra
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2011
Location: São Paulo, SP, Brazil
Recent Rankings
95 Mystic River (2003) - Jan 11, 2011
93 Shutter Island (2010) - Jan 11, 2011
96 The Departed (2006) - Jan 11, 2011
88 Super Size Me (2004) - Jan 11, 2011
88 Precious (2009) - Jan 11, 2011
92 Run Lola Run (1998) - Jan 11, 2011
89 The Matrix Reloaded (2003) - Jan 11, 2011
95 Saving Private Ryan (1998) - Jan 11, 2011
93 Up (2009) - Jan 11, 2011
95 Seven (1995) - Jan 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jackbezerra. Why not go rank more films, then come back and check it out again?