![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jackehcat | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: May 28, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: i like fake blood and corey feldman
| |

| 90 | 187 (1997) - Mar 10, 2010 |
| 100 | Downfall (2004) - Feb 28, 2010 |
| 90 | [Rec] (2007) - Feb 28, 2010 |
| 60 | The Crazies (2010) - Feb 28, 2010 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Feb 28, 2010 |
| 100 | Taxi Driver (1976) - Feb 28, 2010 |
| 90 | La Haine (1995) - Feb 28, 2010 |
| 80 | Broken English (2007) - Jul 05, 2008 |
| 90 | Spider Baby (1968) - Jul 03, 2008 |
| 70 | All the Boys Love Mandy Lane (2006) - Jun 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |