![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jackfly11 | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2009
Location: Brooklin, ON, Canada
|

| 80 | The Mask of Zorro (1998) - Jun 30, 2009 |
| 78 | Kingdom of Heaven (2005) - Jun 30, 2009 |
| 80 | Meet the Parents (2000) - Jun 30, 2009 |
| 50 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jun 30, 2009 |
| 65 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jun 30, 2009 |
| 65 | The Addams Family (1991) - Jun 30, 2009 |
| 85 | City Lights (1931) - Jun 30, 2009 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Jun 30, 2009 |
| 60 | Enemy of the State (1998) - Jun 30, 2009 |
| 90 | The Fountain (2006) - Jun 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |