Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jacknicon
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2011
Location: Japan
Recent Rankings
75 Rocky IV (1985) - Jan 13, 2011
88 Mask (1985) - Jan 13, 2011
80 28 Days (2000) - Jan 13, 2011
75 Saw II (2005) - Jan 13, 2011
90 It's a Wonderful Life (1946) - Jan 13, 2011
75 Rocky V (1990) - Jan 13, 2011
75 Akira (1988) - Jan 13, 2011
80 I Am Sam (2001) - Jan 13, 2011
60 Spider-Man 3 (2007) - Jan 13, 2011
65 Alice in Wonderland (1951) - Jan 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jacknicon. Why not go rank more films, then come back and check it out again?