![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jackthebird | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2011
Location: Turkey
|

| 85 | The Machinist (2004) - Jan 23, 2012 |
| 40 | The Karate Kid, Part II (1986) - Jan 23, 2012 |
| 75 | Inside Man (2006) - Jan 23, 2012 |
| 73 | Happythankyoumoreplease (2010) - Jan 23, 2012 |
| 30 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 23, 2012 |
| 35 | The A-Team (2010) - Jan 23, 2012 |
| 75 | Avatar (2009) - Jan 23, 2012 |
| 70 | Day of the Dead (1985) - Jan 23, 2012 |
| 65 | Terminator Salvation (2009) - Jan 23, 2012 |
| 70 | Star Trek (2009) - Jan 23, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |