![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jacques67 | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2009
Location: USA
|

| 80 | Drive (2011) - Dec 03, 2011 |
| 80 | Office Space (1999) - Aug 07, 2009 |
| 75 | Misery (1990) - Aug 07, 2009 |
| 80 | Fight Club (1999) - Aug 07, 2009 |
| 85 | Sling Blade (1996) - Aug 07, 2009 |
| 80 | Amores Perros (2000) - Aug 07, 2009 |
| 85 | Blood Simple (1984) - Aug 07, 2009 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 07, 2009 |
| 65 | The Machinist (2004) - Aug 07, 2009 |
| 80 | Midnight Run (1988) - Aug 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |