![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jaefde58 | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
|

| 80 | That Thing You Do! (1996) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Hustle & Flow (2005) - Sep 11, 2007 |
| 96 | Walk the Line (2005) - Sep 11, 2007 |
| 55 | Grease 2 (1982) - Sep 11, 2007 |
| 25 | The Cotton Club (1984) - Sep 11, 2007 |
| 90 | The Color Purple (1985) - Sep 11, 2007 |
| 70 | Rent (2005) - Sep 11, 2007 |
| 55 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Coal Miner's Daughter (1980) - Sep 11, 2007 |
| 78 | Cabaret (1972) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |