![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jaeup | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2008
Location: USA
|

| 94 | Batman Begins (2005) - Nov 26, 2008 |
| 100 | Aliens (1986) - Nov 26, 2008 |
| 86 | Scarface (1983) - Nov 26, 2008 |
| 93 | Desperado (1995) - Nov 26, 2008 |
| 96 | Braveheart (1995) - Nov 26, 2008 |
| 97 | The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 26, 2008 |
| 91 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Nov 26, 2008 |
| 92 | Spider-Man 2 (2004) - Nov 26, 2008 |
| 86 | Michael Clayton (2007) - Nov 26, 2008 |
| 93 | Patch Adams (1998) - Nov 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |