Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jag
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
70 Hancock (2008) - Aug 18, 2009
90 Batman Begins (2005) - Aug 18, 2009
15 King Kong (2005) - Aug 18, 2009
95 Fight Club (1999) - Aug 18, 2009
85 Big (1988) - Aug 18, 2009
90 Ocean's Eleven (2001) - Aug 18, 2009
90 Death Becomes Her (1992) - Aug 18, 2009
91 Garden State (2004) - Aug 18, 2009
84 Catch Me If You Can (2002) - Aug 18, 2009
95 The Breakfast Club (1985) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jag. Why not go rank more films, then come back and check it out again?