Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jaga_thai
Movie Buff - 479 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2006
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Blue Velvet (1986) - Mar 09, 2011
70 21 (2008) - Mar 09, 2011
75 The Notebook (2004) - Mar 09, 2011
60 16 Blocks (2006) - Mar 09, 2011
80 Pirate Radio (2009) - Mar 09, 2011
80 Reservoir Dogs (1992) - Mar 09, 2011
75 Ghostbusters (1984) - Mar 09, 2011
75 The Fugitive (1993) - Mar 09, 2011
75 Kibar Feyzo (1978) - Mar 09, 2011
70 The Fall (2008) - Mar 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jaga_thai. Why not go rank more films, then come back and check it out again?