![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jagdwire | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2011
Location: USA
|

| 94 | The King's Speech (2010) - Mar 29, 2011 |
| 44 | Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Mar 29, 2011 |
| 31 | Sahara (2005) - Mar 29, 2011 |
| 87 | Snatch (2000) - Mar 29, 2011 |
| 65 | Superbad (2007) - Mar 29, 2011 |
| 89 | Citizen Kane (1941) - Mar 29, 2011 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Mar 29, 2011 |
| 88 | Shaun of the Dead (2004) - Mar 29, 2011 |
| 90 | Ratatouille (2007) - Mar 29, 2011 |
| 73 | Kick-Ass (2010) - Mar 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |