jaggerkramer

jaggerkramer
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% The Ten Commandments (1956) - Rated 04 Aug 2012
60 24% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 04 Aug 2012
100 97% Monsters, Inc. (2001) - Rated 04 Aug 2012
80 62% Inception (2010) - Rated 04 Aug 2012
87 84% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 04 Aug 2012
97 95% Dr. No (1962) - Rated 04 Aug 2012
55 18% The Number 23 (2007) - Rated 04 Aug 2012
80 62% National Treasure (2004) - Rated 04 Aug 2012
80 62% Children of Men (2006) - Rated 04 Aug 2012
83 72% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 04 Aug 2012