Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jaglaw90
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2009
Location: va, USA
Recent Rankings
80 Paycheck (2003) - Jan 03, 2010
100 Avatar (2009) - Jan 03, 2010
97 Push (2009) - Aug 18, 2009
97 Knowing (2009) - Aug 18, 2009
99 March of the Penguins (2005) - Aug 18, 2009
98 3 Days of the Condor (1975) - Aug 12, 2009
98 The Day of the Jackal (1973) - Aug 12, 2009
98 300 (2007) - Aug 12, 2009
98 Casablanca (1942) - Aug 12, 2009
100 Saving Private Ryan (1998) - Aug 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jaglaw90. Why not go rank more films, then come back and check it out again?