![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jah5150 | |
![]() |
Movie Buff - 481 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
|

| 10 | Popeye (1980) - Oct 03, 2007 |
| 0 | Zardoz (1974) - Oct 03, 2007 |
| 60 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Oct 03, 2007 |
| 50 | Disclosure (1994) - Oct 03, 2007 |
| 60 | Made in America (1993) - Oct 03, 2007 |
| 70 | The Cannonball Run (1981) - Oct 03, 2007 |
| 55 | The Truth About Cats & Dogs (1996) - Oct 03, 2007 |
| 70 | The Jungle Book (1994) - Oct 03, 2007 |
| 60 | Ewoks: The Battle for Endor (1985) - Oct 03, 2007 |
| 0 | Hope Floats (1998) - Oct 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |