![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jai2110 | |
![]() |
Movie Buff - 278 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2011
Location: New York, New York, USA
|

| 50 | You, Me and Dupree (2006) - Jan 11, 2011 |
| 42 | Shanghai Knights (2003) - Jan 11, 2011 |
| 44 | Shanghai Noon (2000) - Jan 11, 2011 |
| 58 | The Sixth Sense (1999) - Jan 11, 2011 |
| 56 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Jan 11, 2011 |
| 57 | Spider-Man (2002) - Jan 11, 2011 |
| 59 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jan 11, 2011 |
| 57 | Starship Troopers (1997) - Jan 11, 2011 |
| 50 | Starsky & Hutch (2004) - Jan 11, 2011 |
| 59 | Super Size Me (2004) - Jan 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |