![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jaiskizzy | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2009
Location: batangas, Philippines
|

| 82 | True Lies (1994) - Oct 13, 2009 |
| 78 | The Patriot (2000) - Oct 13, 2009 |
| 80 | Minority Report (2002) - Oct 13, 2009 |
| 89 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Oct 13, 2009 |
| 91 | Man on the Moon (1999) - Oct 13, 2009 |
| 89 | Life of Brian (1979) - Oct 13, 2009 |
| 92 | Sin City (2005) - Oct 13, 2009 |
| 80 | Men in Black (1997) - Oct 13, 2009 |
| 90 | The Crow (1994) - Oct 13, 2009 |
| 80 | Pineapple Express (2008) - Oct 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |