![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jake rick | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2010
Location: Canada
|

| 72 | Super Size Me (2004) - Jan 18, 2010 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 18, 2010 |
| 76 | The Ring (2002) - Jan 18, 2010 |
| 72 | American History X (1998) - Jan 18, 2010 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jan 18, 2010 |
| 80 | Ratatouille (2007) - Jan 18, 2010 |
| 60 | Zoolander (2001) - Jan 18, 2010 |
| 75 | The Terminator (1984) - Jan 18, 2010 |
| 85 | The Fly (1986) - Jan 18, 2010 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |