![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jakesdemise | |
![]() |
Cinema Addict - 1353 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Paranormal Activity (2009) - Dec 12, 2009 |
| 87 | The Hangover (2009) - Dec 12, 2009 |
| 82 | The Informant! (2009) - Dec 12, 2009 |
| 92 | (500) Days of Summer (2009) - Dec 12, 2009 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Dec 12, 2009 |
| 88 | The Postman Always Rings Twice (1946) - Jan 09, 2009 |
| 86 | Boyz N the Hood (1991) - Dec 29, 2008 |
| 82 | The Last Boy Scout (1991) - Dec 29, 2008 |
| 83 | Talk Radio (1988) - Dec 29, 2008 |
| 85 | The Paper (1994) - Dec 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |