![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jakjonsun | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2009
Location: Marstons Mils, Ma, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Apocalypse Now Redux (2001) - Feb 21, 2009 |
| 70 | Armageddon (1998) - Feb 21, 2009 |
| 78 | Hellboy (2004) - Feb 21, 2009 |
| 85 | Jaws (1975) - Feb 21, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Feb 21, 2009 |
| 85 | The Lion King (1994) - Feb 21, 2009 |
| 97 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 21, 2009 |
| 90 | Million Dollar Baby (2004) - Feb 21, 2009 |
| 80 | Mission: Impossible (1996) - Feb 21, 2009 |
| 90 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Feb 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |