![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jals | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2006
Location: UK
|

| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Manhattan (1979) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Sleeper (1973) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Ghost World (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |