jamamaes

jamamaes
Film Freak - 780 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 52% Attack the Block (2011) - Rated 26 Apr 2015
60 27% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 26 Apr 2015
80 77% Children of Men (2006) - Rated 26 Apr 2015
80 77% 28 Days Later (2002) - Rated 26 Apr 2015
80 77% Looper (2012) - Rated 26 Apr 2015
70 52% Taken 2 (2012) - Rated 26 Apr 2015
80 77% Side Effects (2013) - Rated 26 Apr 2015
90 93% Black Hawk Down (2001) - Rated 26 Apr 2015
70 52% This Is England (2006) - Rated 26 Apr 2015
70 52% Mean Machine (2001) - Rated 26 Apr 2015