jambalaya

jambalaya
Movie Buff - 297 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2011
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 15 Jan 2011
60 26% Elf (2003) - Rated 15 Jan 2011
20 4% Batman & Robin (1997) - Rated 15 Jan 2011
40 12% Rat Race (2001) - Rated 15 Jan 2011
100 92% Man on Wire (2008) - Rated 15 Jan 2011
70 39% Sherlock Holmes (2009) - Rated 15 Jan 2011
50 17% 12 Monkeys (1995) - Rated 15 Jan 2011
90 75% Blue Velvet (1986) - Rated 15 Jan 2011
60 26% Shutter Island (2010) - Rated 15 Jan 2011
60 26% Titanic (1997) - Rated 15 Jan 2011