![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jamdog | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2012
Location: UK
|

| 80 | Winter's Bone (2010) - Jan 01, 2012 |
| 70 | Born on the Fourth of July (1989) - Jan 01, 2012 |
| 75 | Beetlejuice (1988) - Jan 01, 2012 |
| 70 | Oldboy (2003) - Jan 01, 2012 |
| 75 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Jan 01, 2012 |
| 70 | There's Something About Mary (1998) - Jan 01, 2012 |
| 70 | Million Dollar Baby (2004) - Jan 01, 2012 |
| 60 | Titanic (1997) - Jan 01, 2012 |
| 80 | Trainspotting (1996) - Jan 01, 2012 |
| 75 | Carrie (1976) - Jan 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |