![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jamericli | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Mauritius
|

| 98 | Whip It (2009) - Feb 21, 2011 |
| 85 | Taxi Driver (1976) - Nov 19, 2010 |
| 96 | Fight Club (1999) - Oct 11, 2010 |
| 62 | Slumdog Millionaire (2008) - Aug 23, 2010 |
| 85 | Finding Nemo (2003) - Aug 23, 2010 |
| 48 | Evan Almighty (2007) - Aug 23, 2010 |
| 78 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 23, 2010 |
| 94 | The Aviator (2004) - Aug 23, 2010 |
| 60 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 23, 2010 |
| 45 | Cloverfield (2008) - Aug 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |