![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jamesbh999 | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2009
Location: Youngsville, NC/Franklin, USA
|
|
Bio: Southern agarian, environmentalist, conservationist, statistician, data analyst, policy wonk, husband, photography enthusiast, horseman
| |

| 60 | You've Got Mail (1998) - Jul 28, 2009 |
| 75 | Big (1988) - Jul 28, 2009 |
| 85 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Jul 28, 2009 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Jul 28, 2009 |
| 55 | Rush Hour (1998) - Jul 28, 2009 |
| 35 | The Wedding Singer (1998) - Jul 28, 2009 |
| 95 | Monster's Ball (2001) - Jul 28, 2009 |
| 40 | Kingpin (1996) - Jul 28, 2009 |
| 60 | Scanners (1981) - Jul 28, 2009 |
| 80 | Barton Fink (1991) - Jul 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |