![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jamesfarnswo | |
![]() |
Movie Buff - 252 Films Ranked
Member Since: May 25, 2010
Location: USA
|

| 95 | Live Free or Die Hard (2007) - Apr 19, 2011 |
| 90 | Atonement (2007) - Apr 19, 2011 |
| 87 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Apr 19, 2011 |
| 90 | Zodiac (2007) - Apr 19, 2011 |
| 90 | 3:10 to Yuma (2007) - Apr 19, 2011 |
| 91 | Into the Wild (2007) - Apr 19, 2011 |
| 96 | Fracture (2007) - Apr 19, 2011 |
| 89 | Wild Hogs (2007) - Apr 19, 2011 |
| 80 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Apr 19, 2011 |
| 85 | The Golden Compass (2007) - Apr 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |