![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jameshodgson | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2011
Location: Leigh, Lancashire, UK
|

| 90 | Taxi Driver (1976) - Feb 10, 2012 |
| 80 | The Da Vinci Code (2006) - Jan 15, 2012 |
| 90 | Despicable Me (2010) - Jan 15, 2012 |
| 80 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jan 06, 2012 |
| 60 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Jan 04, 2012 |
| 70 | Shaun of the Dead (2004) - Jan 04, 2012 |
| 30 | Scooby-Doo (2002) - Jan 04, 2012 |
| 50 | Ghostbusters (1984) - Jan 04, 2012 |
| 85 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Jan 04, 2012 |
| 65 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |