Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jamezsr
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: NY, NY, USA
Recent Rankings
100 Zoolander (2001) - Jun 05, 2010
100 Z (1969) - Jun 05, 2010
100 My Sassy Girl (2001) - Jun 05, 2010
100 Y Tu Mamá También (2001) - Jun 05, 2010
100 Volver (2006) - Jun 05, 2010
100 Up (2009) - Jun 05, 2010
100 Unforgiven (1992) - Jun 05, 2010
100 Toy Story (1995) - Jun 05, 2010
100 My Neighbor Totoro (1988) - Jun 05, 2010
100 They Live (1988) - Jun 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jamezsr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?