![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jamiem | |
![]() |
Movie Buff - 164 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2011
Location: USA
|

| 70 | Gattaca (1997) - Jul 01, 2011 |
| 25 | Happy Gilmore (1996) - Jul 01, 2011 |
| 10 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 01, 2011 |
| 90 | The Sound of Music (1965) - Jun 29, 2011 |
| 50 | Stand by Me (1986) - Jun 29, 2011 |
| 9 | Little Nicky (2000) - Jun 29, 2011 |
| 65 | Little Miss Sunshine (2006) - Jun 29, 2011 |
| 25 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jun 29, 2011 |
| 60 | Rat Race (2001) - Jun 29, 2011 |
| 40 | Liar Liar (1997) - Jun 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |