![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jam.m. | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2010
Location: Poland
|

| 51 | Dune (1984) - Nov 01, 2010 |
| 100 | Eraserhead (1977) - Nov 01, 2010 |
| 96 | The Elephant Man (1980) - Nov 01, 2010 |
| 94 | Blue Velvet (1986) - Nov 01, 2010 |
| 92 | Lost Highway (1997) - Nov 01, 2010 |
| 89 | Mulholland Drive (1999) - Nov 01, 2010 |
| 78 | The Short Films of David Lynch (2002) - Nov 01, 2010 |
| 68 | Inland Empire (2006) - Nov 01, 2010 |
| 59 | Medea (1988) - Nov 01, 2010 |
| 68 | Europa (1991) - Nov 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |