![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jammastrjess | |
![]() |
Film Freak - 889 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2009
Location: Roseville, MN, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I am a film student at NYU, studying to be an editor. I love movies a little too much!
| |

| 78 | Hugo (2011) - Jan 30, 2012 |
| 63 | Our Idiot Brother (2011) - Oct 20, 2011 |
| 73 | Fright Night (2011) - Oct 20, 2011 |
| 21 | Spy Kids 4: All the Time in the World (2011) - Oct 20, 2011 |
| 70 | The Ides of March (2011) - Oct 20, 2011 |
| 84 | Drive (2011) - Oct 20, 2011 |
| 72 | 50/50 (2011) - Oct 20, 2011 |
| 82 | Moneyball (2011) - Oct 20, 2011 |
| 88 | Dogfight (1991) - Sep 05, 2011 |
| 63 | Final Destination 5 (2011) - Sep 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |