![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jamraggery | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2008
Location: Dublin, Ireland
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Manufacturing Consent: Noam Chomsky and the Media (1992) - Sep 07, 2008 |
| 80 | Memento (2001) - Sep 07, 2008 |
| 82 | Groundhog Day (1993) - Sep 07, 2008 |
| 3 | Black Hawk Down (2001) - Sep 07, 2008 |
| 95 | The Usual Suspects (1995) - Sep 07, 2008 |
| 80 | Short Circuit (1986) - Sep 07, 2008 |
| 90 | The King of Comedy (1983) - Sep 07, 2008 |
| 93 | The Manchurian Candidate (1962) - Sep 07, 2008 |
| 85 | Team America: World Police (2004) - Sep 07, 2008 |
| 75 | Stigmata (1999) - Sep 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |