![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jancanyon | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2008
Location: USA
|

| 75 | Green Card (1990) - Dec 21, 2008 |
| 70 | L.A. Story (1991) - Dec 21, 2008 |
| 78 | It Could Happen to You (1994) - Dec 21, 2008 |
| 25 | The Good Shepherd (2006) - Dec 21, 2008 |
| 67 | Hope Floats (1998) - Dec 21, 2008 |
| 78 | The Horse Whisperer (1998) - Dec 21, 2008 |
| 79 | 13 Going on 30 (2004) - Dec 21, 2008 |
| 70 | Joe Versus the Volcano (1990) - Dec 21, 2008 |
| 50 | Fever Pitch (2005) - Dec 21, 2008 |
| 85 | Dave (1993) - Dec 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |