Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jandoe
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2011
Location: Oost-Vlaanderen, Belgium
Recent Rankings
90 Reservoir Dogs (1992) - Nov 25, 2011
80 Fallen (1998) - Nov 25, 2011
95 The Truman Show (1998) - Nov 25, 2011
95 Never Let Me Go (2010) - Nov 25, 2011
85 Pulp Fiction (1994) - Nov 25, 2011
80 Scarface (1983) - Nov 25, 2011
90 Inglourious Basterds (2009) - Nov 25, 2011
65 War of the Worlds (2005) - Nov 25, 2011
10 Charlie's Angels (2000) - Nov 25, 2011
10 The Mummy (1999) - Nov 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jandoe. Why not go rank more films, then come back and check it out again?