![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jane53 | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2008
Location: Bratislava, Slovakia
|
|
Bio: ardent movie fan
| |

| 95 | The Proposal (2009) - Oct 11, 2009 |
| 100 | The Lake House (2006) - Oct 11, 2009 |
| 80 | The Amityville Horror (1979) - Oct 11, 2009 |
| 0 | Saw II (2005) - Aug 27, 2009 |
| 0 | Saw (2003) - Aug 27, 2009 |
| 0 | Saw (2004) - Aug 27, 2009 |
| 100 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Dracula: Dead and Loving It (1995) - Aug 27, 2009 |
| 88 | The Witches of Eastwick (1987) - Aug 27, 2009 |
| 90 | An American Haunting (2005) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |