![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
janeb | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2010
Location: USA
|

| 50 | Sleepless in Seattle (1993) - Apr 30, 2010 |
| 50 | Barefoot in the Park (1967) - Apr 30, 2010 |
| 40 | The Bourne Identity (1988) - Apr 30, 2010 |
| 50 | Pay It Forward (2000) - Apr 30, 2010 |
| 40 | Mrs. Doubtfire (1993) - Apr 30, 2010 |
| 60 | Titanic (1997) - Apr 30, 2010 |
| 50 | Million Dollar Baby (2004) - Apr 30, 2010 |
| 60 | House of Flying Daggers (2004) - Apr 30, 2010 |
| 50 | Moonstruck (1987) - Apr 30, 2010 |
| 40 | Hope and Glory (1987) - Apr 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |