![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
janell | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2011
Location: USA
|

| 70 | The Birds (1963) - Mar 04, 2011 |
| 0 | Young and Innocent (1937) - Mar 04, 2011 |
| 88 | Clueless (1995) - Mar 04, 2011 |
| 98 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Mar 04, 2011 |
| 78 | The Lady Vanishes (1938) - Mar 04, 2011 |
| 92 | Harriet the Spy (1996) - Mar 04, 2011 |
| 94 | Little Lord Fauntleroy (1921) - Mar 04, 2011 |
| 100 | Annie (1982) - Mar 04, 2011 |
| 80 | Annie (1999) - Mar 04, 2011 |
| 80 | Nicholas Nickleby (2002) - Mar 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |