Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jannjanne
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2010
Location: Sweden
Recent Rankings
86 State of Play (2009) - Aug 20, 2010
85 Cassandra's Dream (2007) - Aug 12, 2010
87 Pandorum (2009) - Aug 12, 2010
86 Primer (2004) - Aug 12, 2010
86 The Usual Suspects (1995) - Aug 12, 2010
90 A Sense of History (1992) - Aug 12, 2010
84 12:01 PM (1990) - Aug 12, 2010
87 Timecrimes (2007) - Aug 12, 2010
85 Memento (2001) - Aug 12, 2010
86 Gone Baby Gone (2007) - Aug 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jannjanne. Why not go rank more films, then come back and check it out again?