![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
janset | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2011
Location: Turkey
|

| 90 | WALL·E (2008) - Dec 08, 2011 |
| 90 | Time of the Gypsies (1988) - Dec 08, 2011 |
| 94 | The Fall (2008) - Dec 08, 2011 |
| 85 | The Silence of the Lambs (1991) - Dec 08, 2011 |
| 85 | Slumdog Millionaire (2008) - Dec 08, 2011 |
| 85 | Hotel Rwanda (2004) - Dec 08, 2011 |
| 87 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Dec 08, 2011 |
| 90 | Being John Malkovich (1999) - Dec 08, 2011 |
| 79 | Paranormal Activity (2009) - Dec 08, 2011 |
| 80 | Rain Man (1988) - Dec 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |