![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
japandrew | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2009
Location: Japan
|

| 75 | The Cove (2009) - Feb 11, 2011 |
| 95 | The King's Speech (2010) - Feb 11, 2011 |
| 80 | Waterworld (1995) - Oct 25, 2010 |
| 100 | Fight Club (1999) - Oct 25, 2010 |
| 85 | Die Hard 2 (1990) - Oct 25, 2010 |
| 60 | Me, Myself & Irene (2000) - Oct 25, 2010 |
| 55 | Men in Black (1997) - Oct 25, 2010 |
| 45 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Oct 25, 2010 |
| 90 | Children of Men (2006) - Oct 25, 2010 |
| 70 | Enemy of the State (1998) - Oct 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |