Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
japonbaligi
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2006
Location: Turkey
Recent Rankings
78 Cinderella Man (2005) - Feb 10, 2007
57 Before Night Falls (2000) - Feb 10, 2007
74 John Q (2002) - Feb 10, 2007
77 Quills (2000) - Feb 10, 2007
60 The Time Machine (2002) - Feb 10, 2007
68 Before Sunset (2004) - Feb 10, 2007
64 Swordfish (2001) - Feb 10, 2007
70 Monsters, Inc. (2001) - Feb 10, 2007
78 School of Rock (2003) - Feb 10, 2007
3 Memoirs of a Geisha (2005) - Feb 10, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with japonbaligi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?