![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jara | |
![]() |
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2008
Location: Spain
|

| 65 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 22, 2011 |
| 58 | Dirty Dancing (1987) - Oct 22, 2011 |
| 68 | Gladiator (2000) - Oct 22, 2011 |
| 30 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Oct 22, 2011 |
| 55 | Blade (1998) - Oct 22, 2011 |
| 80 | Ray (2004) - Oct 22, 2011 |
| 80 | Dancer in the Dark (2000) - Oct 22, 2011 |
| 70 | The Cook the Thief His Wife & Her Lover (1989) - Oct 22, 2011 |
| 90 | Dead Poets Society (1989) - Oct 22, 2011 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |