![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jaradthescot | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2008
Location: London, Ontario, Canada
|

| 82 | Isle of Flowers (1989) - Dec 13, 2008 |
| 55 | Bedazzled (2000) - Dec 12, 2008 |
| 89 | Batman Begins (2005) - Dec 12, 2008 |
| 72 | We Were Soldiers (2002) - Dec 12, 2008 |
| 94 | The Boondock Saints (1999) - Dec 12, 2008 |
| 80 | The Hunt for Red October (1990) - Dec 12, 2008 |
| 94 | Wedding Crashers (2005) - Dec 12, 2008 |
| 80 | Tommy Boy (1995) - Dec 12, 2008 |
| 70 | The Prestige (2006) - Dec 12, 2008 |
| 92 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |